آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی، دارای سبکها و کتابهای مختلفی است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

در موسسه واکه سعی بر این است که آموزش زبان اسپانیایی، به ساده ترین روش ممکن انجام و اجرا شود تا زبان آموز علاوه بر کاربردی بودن آنچه می آموزد، کمترین سختی را تحمل کند. روش تدریس زبان اسپانیایی در موسسه واکه بر طبق استاندارهای جهانی و توسط مدرسان باتجربه و مسلط به زبان اسپانیایی صورت می گیرد و سعی شده به علت غیرحضوری بودن کلاسها، از روش های نوین و مواد کمک آموزشی مرتبط در همه سطوح بهره برده شود.

این یک دوره استتثنایی است که شما را با عموم جنبه های کاربردی و فرهنگی زبان آشنا ساخته و شما را در رسیدن به یکی از کشورهای اسپانیایی زبان در صورت نیاز، راهنمایی می کند.

در حال حاضر سفرهای تحصیلی به اسپانیا به خاطر عدم نیاز به مدارک زبان انگیسی مثل آیلتس و تافل، این کشور را بیش از پیش برای مهاجران ایرانی جذاب کرده، ولی به علت نداشتن تسلط کافی مردم محلی کشور اسپانیا به زبان انگیسی، نیاز به یادگیری این زبان را برای این دسته از افراد بسیار ضروری می کند.

شما می توانید با خیالی آسوده بایت تسلط به زبان اسپانیایی بعد از این دوره ی آموزشی، اقدام به ثبت نام کنید و اگر گاهی نیز سفری فوری دارید، از کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی این موسسه بهره مند شوید.

گروه مدرسان این موسسه نیز از بهترین و مجرب ترین اساتید تشکیل شده و حتی سعی شده برای زبان آموزان خردسال نیز دوره برگزار شود.

هدف این دوره، آموزش ساده زبانی به سختی اسپانیایی می باشد تا نه تنها شما را برای آینده ای روشن آماده سازد، که مسیر را نیز برای شما لذتبخش و هموار سازد.

در مورد کتاب سوئنیا

کتاب سوئنیای جدید (Nuevo Sueña)، شامل چهار سطح، یک دوره کامل آموزش زبان اسپانیایی را برای مخاطبان جوان و بزرگسال بوجود آورده و بر اساس چارچوب مرجع مشترک اروپا  برای زبانها (CEFR)، برنامه جامعی از مطالب کاربردی و زبانی که تضمین کننده کسب مهارتهای چهارگانه می باشد را طراحی کرده است. کتاب سوئنیا دارای 4 کتاب از سطح مبتدی، متوسط، پیشرفته و عالی تشکیل شده است.

مطالب این کتاب، محتوا و عملکردی را فراهم کرده که به فراگیران در شرایط گوناگون روزمره، یاد دهد چگونه ایجاد ارتباط کنند. این مطالب شامل بخشهای مختلفی است که به شیوه ای مدرن و جذاب، جنبه های فرهنگی کشور اسپانیا و گاهی کشورهای اسپانیایی زبان آمریکای لاتین را با در نظر گرفتن تفاوتها، ارائه می دهد.

این کتابها برای زبان آموزانی طراحی شده که برای اولین بار در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستند. هر کتاب شامل 10 درس می باشد و هر درس به دو بخش تقسیم شده است و زمینه های عملکردی درسها را به تدریج آموزش می دهد. در هر درس زمینه های دستوری و لغوی به طور یکپارچه با زبان آموز کار می شود و چنان ادغام شده اند که زبان آموز بتواند تمام مهارتهای چهارگانه را تمرین کند. حتی قسمتهایی از درسها، تمرینات آواشناسی را به خود اختصاص داده اند.

در پایان هر درس، قسمتی به نام “روش زندگی” گنجانده شده است که هدف آن آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اسپانیا و کشورهای امریکای لاتین می باشد.

همچنین در پایان هر سه درس، یک جمع بندی از دورس قبل با هدف مرور و ارزیابی قرار داده شده تا مدرس و زبان آموز، اِشراف زبان آموز به زبان را بررسی کنند.

کتاب زبان آموز و کتاب کار دارای 2 عدد سی دی می باشند که تمرینات صوتی کتاب در آن قرار گرفته است.

کتاب Sueña  با چارچوب مرجع مشترک اروپا (CEFR) در تمامی سطوح مطابقت دارد و زبان آموز را برای امتحانات DELE در این سطح آماده می کند.

دوره های عمومی

ادوره های عمومی زبان اسپانیایی در سطح A1-A2 ابتدای هر فصل آغاز و طبق استاندارهای جهانی، در 60 ساعت برگزار می شود. دوره اول (Sueña1) در این دو سطح 5 ماه به طول می انجامد.

دوره اول به صورت دو روز در هفته برگزار می شود و هر جلسه یک ساعت و نیم به طول می انجامد. در پایان شما مدرک موسسه واکه را در صورت موفقیت در امتحانات دوره به زبان اسپانیایی دریافت خواهید کرد.

در رابطه با سطح مقدماتی، بعد از اتمام دوره اول، شما قادر خواهید بود  به زبان ساده در زمان حال و گذشته ساده در مورد مسائل ساده توضیح دهید، و یا محیط و پیرامون خود را توصیف کنید. مسایلی همچون نیازهای فوری، خرید، تلفن، مکالمات محترمانه و غیر رسمی، آدرس نویسی و کارت پستال و نامه های ساده یا داستان های کوتاه و ساده را می توانید بنویسید.

در پایان دوره اول، زبان آموز می تواند با استفاده از روشهای مناسب برای برقرای ارتباط با اجتماع اسپانیایی زبان بپردازد و قادر است به طور متقابل آنها را نیز درک کند.

و در پایان دوره آخر (Sueña3) یعنی در سطح عالی، شما قادر خواهید بود مانند یک محلی، در مباحث پیچیده در همه زمینه ها گفتگو و ارتباط برقرار کنید و علاوه بر آن قادر خواهید بود مقالات و نامه های رسمی و آکادمیکی بنویسید.

نکته: یادآور می شویم که زبان آموز با خواست خود می تواند بعد از هر دوره، در امتحانات DELE سطح خود در تهران شرکت کرده و مدرک بین المللی کسب کند. این مدرک تاریخ انقضا ندارد و می تواند حتی تا چند سال بعد، از آن بهره بگیرد.

دوره های نیمه خصوصی

زبان آموزانی که تمایل دارند دوره های آموزشی را در کمترین زمان و با کارایی بالا نسبت به استعداد و نیاز خود طی کنند، می توانند در دوره های نیمه خصوصی که معمولا بین 2 تا 3 نفر از دوستان یا اعضای خانواده برگزار می شود، شرکت کرده و در زمان کمتری آموزش ببینند.

این دوره ها معمولا برای کسانی است که قصد سفر یا قصد تحصیل به کشورهای اسپانیایی زبان دارند و وقت بسیار کمی در ایران داشته و نمی توانند برای دوره ها صبر کنند.

جهت اطلاع از هزینه دوره های نیمه خصوصی با ما در تماس باشید.

دوره های خصوصی

با عنوان کلاسهای خصوصی شناخته می شود و مختص یک نفر زبان آموز می باشد و روزها و ساعت های تشکیل کلاسها نیز می تواند با استاد مربوطه هماهنگ شود.

جهت اطلاع از هزینه دوره های نیمه خصوصی با ما در تماس باشید.

آزمون تعیین سطح

این آزمون برای کسانی است که تا حدودی به زبان اسپانیایی تسلط داشته و برای انتخاب دوره مناسب، مردد می باشند.

آزمون تعیین سطح از روش استاندارد جهانی و موسسه سروانتس اقتباس شده و سطح زبان شما را به طور دقیق بررسی می کند تا شما را در دوره مناسب جای دهد.

این آزمون دارای دو مرحله کتبی و شفاهی می باشد. در مرحله کتبی، که به صورت آنلاین برگزار می شود، شما در مدت زمان محدود، باید به تعدادی سوال جواب دهید و بعد از آن، جلسه ی دیگری به مدت 10 دقیقه از طریق اسکایپ یا واتسپ، با شما مصاحبه خواهد شد که در انتهای جلسه سطح مورد نظر به شما اعلام می شود.

هم اکنون سطح خود را بیازمایید

هزینه دوره ها

  • دوره های عمومی در سطح مبتدی (A) نیز در 5 ماه (60 ساعت) برگزار می شود و هزینه کل دوره 1.500.000 تومان می باشد.
  • دوره های عمومی در سطح متوسط (B) نیز در 5 ماه (60 ساعت) برگزار می شود و هزینه کل دوره 1.750.000 تومان می باشد.
  • دوره های عمومی در سطح پیشرفته (C) در 5 ماه (60 ساعت) برگزار می شود و هزینه آن 2.000.000 می باشد.
  • دوره های نیمه خصوصی و خصوصی طبق تعرفه استاد، محاسبه می شود. این دوره ها فقط با اساتید محلی که دارای مدرک آموزش می باشند برگزار خواهد شد.

معرفی استاد

شکوفه دادگستر

مدیر برگزاری دوره های زبان اسپانیایی، خانم شکوفه دادگستر است. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه گرانادای اسپانیا می باشند و همچنین برای تدریس زبان اسپانیایی، دارای مدرک ELE (آموزش زبان اسپانیایی به خارجی ها) از کشور اسپانیا هستند.

سابقه زندگی 8 سال در کشور اسپانیا و 3 سال در کشور برزیل، باعث شده ایشان به درک عمیق تری از فرهنگ و مردم این کشورها آشنا شده باشند. زندگی در شهرهای مختلف اسپانیا و در میان مردم محلی، شناخت ایشان را از کشور گسترده تر کرده و رهنمودهایشان برای کسانی که هدفشان سفر و مهاجرت به اسپانیا می باشد، بسیار مفید خواهد بود.

سوالات بیشتری دارید؟ به ما پیام بدهید!